Passion pour Chocolat
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Passion pour Chocolat

gusta din dragostea mea
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 Mastile eternitatii

In jos 
4 participanți
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2
AutorMesaj
Inoue

Inoue


Mesaje : 76
Data de înscriere : 23/04/2010

Mastile eternitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mastile eternitatii   Mastile eternitatii - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 3:26 am

M-am uitat cu atentie spre usa, nu avea cums a se fi deschis singura. Curioasa am pasit inspre ea strecurandu-mi capul ianuntru observandu-l pe Kiru.
Sus In jos
Maria Ushiromiya

Maria Ushiromiya


Mesaje : 78
Data de înscriere : 23/04/2010

Mastile eternitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mastile eternitatii   Mastile eternitatii - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 3:29 am

Maria se ridica brusc de pe podea, vazand-o si ea pe fata.
-Kawaiiiiii!tresari fetita sarind imediat la urechile fetei si jucandu-se cu acestea.Uuuu, uuu!incepu fetita.Semeni cu Sakutaro !spuse ea vesela.
Sus In jos
Inoue

Inoue


Mesaje : 76
Data de înscriere : 23/04/2010

Mastile eternitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mastile eternitatii   Mastile eternitatii - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 3:31 am

O priveam facand ochii amri fara sa clipesc in timp ce se juica cu urechile mele, incepand sa torc fara sa-mi dau seama.
Sus In jos
Maria Ushiromiya

Maria Ushiromiya


Mesaje : 78
Data de înscriere : 23/04/2010

Mastile eternitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mastile eternitatii   Mastile eternitatii - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 3:32 am

-Uuu, uuu!se entuziasma imediat fetita, jucandu-se cu urechile.Aaa ... cum te cheama ... intreba Maria cateva clipe mai tarziu.Eu sunt Maria Ushiromiya, nu uita ea sa se prezinte.
Sus In jos
Kiru
Admin
Kiru


Mesaje : 169
Data de înscriere : 22/04/2010

Mastile eternitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mastile eternitatii   Mastile eternitatii - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 3:33 am

-Usurel,usurel,o sa-i smulgi urechile
Spun ramanand in aceeasi pozitie,privindu-le zambitor pe cele doua
Sus In jos
https://anime-chocolat.forumgratuit.ro
Inoue

Inoue


Mesaje : 76
Data de înscriere : 23/04/2010

Mastile eternitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mastile eternitatii   Mastile eternitatii - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 3:34 am

-I....Inoue...raspundeam fiind in culmea fericrii incepand sa-i zambesc rapid fara sa-l bag in seama pe Kiru, probabil ca el nu intelegea placerea pe care o simteam eu.
Sus In jos
Maria Ushiromiya

Maria Ushiromiya


Mesaje : 78
Data de înscriere : 23/04/2010

Mastile eternitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mastile eternitatii   Mastile eternitatii - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 3:35 am

-Uuu, uuu!Incantata de cunostinta, ii raspunse imediat fetita, incepand s-o mangaie pe cap si ascultand-o fericita cum toarce.Uuu!Chiar ca semeni cu Sakutaro ... pacat ca nu ti-l pot prezenta ...
Sus In jos
Inoue

Inoue


Mesaje : 76
Data de înscriere : 23/04/2010

Mastile eternitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mastile eternitatii   Mastile eternitatii - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 3:38 am

Pur si simplu nu era atenta la ce spunea ea, sau cine era Sakataro...Inchisesem ochii torcand mai tare in timp ce ma ghemuinsem pe podea. Uitasem sa mai fiu incantata de cunostinta, pur si simplu adoram sa fiu rasfatata.
Sus In jos
Maria Ushiromiya

Maria Ushiromiya


Mesaje : 78
Data de înscriere : 23/04/2010

Mastile eternitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mastile eternitatii   Mastile eternitatii - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 3:52 am

-Uuu, uuu!Sm ceva pentru tine!Sigur o sa-ti placa!zambi Maria lasand-o o clipa si cautand in gentuta.
Se intoarse imediat cu bomboane.
Sus In jos
Inoue

Inoue


Mesaje : 76
Data de înscriere : 23/04/2010

Mastile eternitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mastile eternitatii   Mastile eternitatii - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 6:38 pm

Ma uitam atenta la gesturile ei pana cand adusese bomboanele. Spre nefericirea ei, uram bomboanele, asa ca imediat ce mi le aduse m-am ridicat in picioare dand negativ din cap.
Sus In jos
Maria Ushiromiya

Maria Ushiromiya


Mesaje : 78
Data de înscriere : 23/04/2010

Mastile eternitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mastile eternitatii   Mastile eternitatii - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 7:44 pm

-Uuu, uuu ... bine ... ofta Maria lasand bomboanele inapoi in gentuta si continuand sa se joace cu urechile fetei.
Sus In jos
Inoue

Inoue


Mesaje : 76
Data de înscriere : 23/04/2010

Mastile eternitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mastile eternitatii   Mastile eternitatii - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 8:16 pm

Am inceput sa torc mai rar, apoi devenind serioasa uitandu-ma spre fetita.
-Ce cautati aici ? i-am intrebat pe amandoi uitandu-ma cu coada ochiului la Kiru.
Sus In jos
Maria Ushiromiya

Maria Ushiromiya


Mesaje : 78
Data de înscriere : 23/04/2010

Mastile eternitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mastile eternitatii   Mastile eternitatii - Pagina 2 EmptySam Apr 24, 2010 10:07 pm

-Pai ... pe mine m-au trimis Beatrice, LambdaDela si BernKastel aici ... el ... nu-s sigura ce facea, iraspunse Maria.
Sus In jos
Inoue

Inoue


Mesaje : 76
Data de înscriere : 23/04/2010

Mastile eternitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mastile eternitatii   Mastile eternitatii - Pagina 2 EmptyDum Apr 25, 2010 2:05 am

Am ridicat o spranceana toate numele spuse de ea fiind necunoscute mie.
Sus In jos
Maria Ushiromiya

Maria Ushiromiya


Mesaje : 78
Data de înscriere : 23/04/2010

Mastile eternitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mastile eternitatii   Mastile eternitatii - Pagina 2 EmptyDum Apr 25, 2010 6:11 pm

Nu o lua totusi in seama, pentru ca ar fi durat prea mult sa ii explice despre cine vorbea.
Sus In jos
Inoue

Inoue


Mesaje : 76
Data de înscriere : 23/04/2010

Mastile eternitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mastile eternitatii   Mastile eternitatii - Pagina 2 EmptyDum Apr 25, 2010 11:06 pm

-Ma rog, am spus dand din cap zambind pe sub mustati.
Sus In jos
Continut sponsorizat





Mastile eternitatii - Pagina 2 Empty
MesajSubiect: Re: Mastile eternitatii   Mastile eternitatii - Pagina 2 Empty

Sus In jos
 
Mastile eternitatii
Sus 
Pagina 2 din 2Mergi la pagina : Înapoi  1, 2

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Passion pour Chocolat :: Alte Locuri :: Conacul parasit-
Mergi direct la: