Passion pour Chocolat
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Passion pour Chocolat

gusta din dragostea mea
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  CăutareCăutare  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  

 

 pentru ca suntem niste distrusi

In jos 
2 participanți
Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Urmatorul
AutorMesaj
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 358
Data de înscriere : 25/04/2010

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:21 am

OOC: privat
BIC:
Gregory testa aparatul foto facand poze degetelor lui de la picioare, marind si scazand claritatea si adaugand efecte.
Era unul din putinele momente cand era descult, fiind in sezut pe marginea patului cu aparatul foto tinut cu ambele maini.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 462
Data de înscriere : 24/04/2010
Localizare : In pod, daca nu cauta sub pat

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:22 am

inghitii in sec. trecuse o zi de la neintelegere.
Apasa pe butonul de la sonerie.
Isi simtea inima batand puternic, facandu-i sangele sa sara din propriul trup.
Era rosie la fata si respira greoi
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 358
Data de înscriere : 25/04/2010

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:24 am

Se ridica surprins; foarte rar il cauta cineva.
Asteptandu-se sa fie cineva de la politie in legatura cu amenda pentru viteza, isi scoase tricoul cat sa ii poata repezii ca are treaba.
Se deplasa pana la usa deschizand fara a se uita pe vizor.
Zambetul sarcastic i se topii incet in figura neutra cand o vazu pe fata.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 462
Data de înscriere : 24/04/2010
Localizare : In pod, daca nu cauta sub pat

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:25 am

Ii se taia repiratia si fara sa se gandeasca prea mult se repezii sa vorbeasca
Te rog, asculta-ma! ii ceru privindu-l in ochi.
Tremura puternic si-i sustinu privirea cu a ei
Nu a fost ce a parut, te rog... isi musca buzele
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 358
Data de înscriere : 25/04/2010

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:28 am

Isi lasa privirea sa o fixeze rece.
Nu a fost ce a parut?
Acelasi ton pe care il folosea cand isi instruia cadetii pe vremea cand lucra ca instructor in armata. Respectiv unul din motivele pentru care era printre cei mai detestati antrenori.
Cum poti sa te saruti cu un tip in pod si sa nu fie ce pare?
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 462
Data de înscriere : 24/04/2010
Localizare : In pod, daca nu cauta sub pat

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:29 am

Tremura
se pune ca el m-a sarutat pe mine si eu l-am respins? isi cobora privirea, prinzandu-se de tocurile usii lui.
Tremura atat de tare incat parca o lasau picioarele
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 358
Data de înscriere : 25/04/2010

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:31 am

Cum a ajuns acolo, in primul rand, considerandu-se liber sa iti bage limba-n gat oricand? Esti tu asa sugestiva?
Strecura o nota de sacrcasm muscator.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 462
Data de înscriere : 24/04/2010
Localizare : In pod, daca nu cauta sub pat

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:34 am

Se trezii cu nasul aproape de pieptul lui. Isi ridica putin capul sa-l poata vedea
m-am trezit uc el pe casa acum ceva timp si mi s-a facut rau si m-a ajutat sa ajung inauntru. Si azi a revenit iar, eram in pod si desenam si...stii ca am crize nervpoase cand ma intorc in starea de meditatie. Nu stiu ce s-a intamplat mai exact, m-a tras la el in brate, am vrut sa-l fac sa-mi dea drumul, nimic si putin mai tarziu s-a intampalt ce s-a intamplat!
La naiba, nici nu i nteleg de ce te afecteaza atat d e tare, chiar tu ai zis ca la tine sexul e sex! nici macar nu stiu ce te supara, nic nu sunt o aprtida buna!
respira greoi, lacrimile incepand sa-i curga din colturile ochilor
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 358
Data de înscriere : 25/04/2010

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:36 am

O trase de umar inauntru, inchizand usa dupa ea pentru a putea sa ii lipeasca o palma cat sa o darame din picioare, fara a atrage atentia vecinilor.
Principile mele sunt ale mele. Dar ale tale unde sunt? In copac?
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 462
Data de înscriere : 24/04/2010
Localizare : In pod, daca nu cauta sub pat

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:38 am

Ramase teapana, pe jos, cu mana pe umar. Se lovise intr-o noptiera de pe hol
La naiba! Ce te deranjeaza atat de tare ca m-am lins cu unu' ca la dracu' sunt doar o colega de sericiu cu care te-ai culcat, o alta curva! ce rahat mai vrei! tremura.
Vorbea rastit, desi incet, miscandu-si doar buzele, capul ramanandu-i in partea in care fuse intoarsa de palma lui
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 358
Data de înscriere : 25/04/2010

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:41 am

Tu chiar nu ai ascultat nimic din ce ti-am zis? Nu am simpatizat niciodata virginile ca partida de-o noapte, e nevoie de efort, rabdare, trebuie sa satisfaci si mai putin sa fi satisfacut. Sa dai o atentie pe care nu imi place sa o ofer. In acelasi timp daca nimeresc totusi o virgina calumea pentru o noapte, nu indic ca am intentia sa o mai fac o data cu ea. SI tie ti-am zis ca vreau sa mai fac o data sex cu tine, sau de mai multe ori ca sa iti arat ca poate sa iti placa!
Se uita urat la ea de data asta enervat ca vorbea despre asta.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 462
Data de înscriere : 24/04/2010
Localizare : In pod, daca nu cauta sub pat

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:43 am

Lovii cu pumnul in perete, mugind scurt de durere
Ok, ma futi si-atat! Ma futi ca pe o curva si-atat. ce dracu' de deranjeaza ca m-a lins unu'?! respira greoi, incepea sa vorbeasca din ce inc e mai incet si sa priveasca intr-un singur punct, parca realitatea disparand in jurul ei
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 358
Data de înscriere : 25/04/2010

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:44 am

O ridica de jos deschizand usa.
Daca o iei asa linge-te cu cine vrei tu dar nu cu mine. Dispari.
O impinse afara.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 462
Data de înscriere : 24/04/2010
Localizare : In pod, daca nu cauta sub pat

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:45 am

Se intoarse si-l plesnii
fir-ar a dracu; greg, ce vrei de la mine? Mai intai zici ca ma futi ca sa ma futi, ma saruta unu, ma rog, nici nu m-a sarutt ca l-am impins si te porti de parca ma iubesti sau ceva de genu'
La dracu'!
gafaii usor, ramanand dreapta in fata lui, desi t remura si privea continu in gol
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 358
Data de înscriere : 25/04/2010

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:47 am

Daca te futeam doar ca sa te fut te futeam din prima seara de acum doi ani cand am incercat sa flirtez cu tine. Sau a doua oara. Sau a treia oara. Nu dupa doi ani dupa aproape o ora in care am stat intepenit in scaun intr-o agonie tampita a extazului ca sa te las sa faci ce vrei fara sa te sperii dracu' cand ma urc pe tine. In regula? Ti-am zis, daca o iei asa linge-te cu cine ai chef dar stai departe de mine.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 462
Data de înscriere : 24/04/2010
Localizare : In pod, daca nu cauta sub pat

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:49 am

Incepu' sa tremure, deja panicata.
Imi pare rau... isi musca ambele buze tremurand.
Nu am crezut niciodata lacrimile o lovira iara
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 358
Data de înscriere : 25/04/2010

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:51 am

Se incrunta, nelasandu-se inmuiat atat de rapid.
Ce vrei acum de la mine? Ai venit aici cu un scop nu doar sa te smiorcai ca sa ma convingi ca nu esti o parasuta.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 462
Data de înscriere : 24/04/2010
Localizare : In pod, daca nu cauta sub pat

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:53 am

Vroiam sa stiu de ce dracu' ai reactionat asa, asta prima, a doua sa=mi cer scuze desi nu inteleg ce rahat am facut, avand in vedere ca nu eu l-am lins pe el si nu l-am lasat sa ma linga.
Speram doar ca nu-mi voi pierde cel mai bun prieten, dar ma rog.

inca tremura
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 358
Data de înscriere : 25/04/2010

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:54 am

De data asta zambi, intinzandu-i mana pentru a o ridica, tragand-o direct in picioare si ghidand-o inapoi inauntru.
Cafea sau ceai?
Ii privii obrazul vanat de la palma lui.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 462
Data de înscriere : 24/04/2010
Localizare : In pod, daca nu cauta sub pat

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:56 am

Nimic, nu vreau nimic susotii si-l i mbratisa direct, amortita cum era, ranita.
Isi s imtea umarul dureros, atat de dureros incat avea senzatia ca o sa-i crape, dar nu conta
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 358
Data de înscriere : 25/04/2010

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:57 am

Nu putu sa nege faptul ca se calmase aproape total. O mangaie scurt pe cap rotindu-i pe degete cateva suvite.
Ramai aici peste noapte?
Ii urmarii reactia cu privirea, stiind ca era inca dimineata.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 462
Data de înscriere : 24/04/2010
Localizare : In pod, daca nu cauta sub pat

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 4:58 am

il stranse doar cu mana potenta, cealalta atarnand nesimtita intre ei doi.
Isi lasa capul pe umarul lui, vorbind incet, calma, copilaros putin
Nu, nu stiu, dca ma primesti
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 358
Data de înscriere : 25/04/2010

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 7:10 pm

Din moment ce te-am invitat e destul de evident. Care parte a umarului te doare? Poate fi o luxatie sau pot fi alte probleme.
Ii pipaii umarul ranit cu degetele mainii stangi studiindu-l.
Sus In jos
Odradek Francesca

Odradek Francesca


Mesaje : 462
Data de înscriere : 24/04/2010
Localizare : In pod, daca nu cauta sub pat

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 11:34 pm

Isi musca buza inferioara si apoi icnii
Aiii....nu, nu! Lasa-l, o sa-mi treaca ii ceru privindu-l in ochi. era sigura de ce s punea, era sigura avand cateva antecedente cu a cel umar
Sus In jos
Gregor Gershowitz

Gregor Gershowitz


Mesaje : 358
Data de înscriere : 25/04/2010

pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi EmptyLun Apr 26, 2010 11:38 pm

O privii fix.
Mai demult am vrut sa dau la medicina. Vremuri...
Zise din nou, desi fata stia prea bine asta. Chirurgie, cardiologie, neurochirurgie, ginecologie.... ca in cele din urma sa se hotarasca pe biologie.
Sus In jos
Continut sponsorizat





pentru ca suntem niste distrusi Empty
MesajSubiect: Re: pentru ca suntem niste distrusi   pentru ca suntem niste distrusi Empty

Sus In jos
 
pentru ca suntem niste distrusi
Sus 
Pagina 1 din 24Mergi la pagina : 1, 2, 3 ... 12 ... 24  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Passion pour Chocolat :: Casa :: Camerele :: Baieti-
Mergi direct la: